Opublikowany przez: Redakcja Familie Redakcja Źródło artykułu: materiały prasowe Klinika Murano 2014-07-21 10:09:50
Na czym polega modelowanie ciała?
Modelowanie sylwetki to bezbolesna, bezpieczna, a przede wszystkim bardzo efektywna metoda usuwania tkanki tłuszczowej, która polega na eliminacji komórek tłuszczowych przy pomocy fal ultradźwiękowych lub masażu. Po przeprowadzeniu takiego zabiegu np. na nogach zdecydowana większość pacjentów czuje znaczącą poprawę – łydki i uda są szczuplejsze, a dodatkowo możliwe jest uzyskanie efektu tzw. „lekkich nóg”.
Fale radiowe
Jest to zabieg, który polega na emisji fal radiowych wytwarzanych przez prąd. Tkanka tłuszczowa ulega podgrzaniu do temperatury 60 stopni C i w ten sposób możliwe jest modelowanie sylwetki. Podczas takiego zabiegu obwód bioder i brzucha zmniejsza się, ciało jest ujędrnione, pośladki zostają podniesione, a cellulit zredukowany.
Dermomassager
Ten zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia przeznaczonego do wykonywania głębokiego masażu. Polega on na zasysaniu skóry, a następnie rozmasowywaniu rolkami. Dermomassager najczęściej stosowany jest w okolicy brzucha, pośladków i nóg. Efektem takiego zabiegu jest wymodelowana i szczuplejsza sylwetka, pobudzone krążenie, zredukowany cellulit i rozstępy. Tego rodzaju masaż stosowany jest również w medycynie estetycznej do spłycania blizn.
Mezoterapia bezigłowa
To jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Polega na wprowadzeniu substancji czynnych do głębszych warstw skóry. Mezoterapia bezigłowa to popularna metoda odżywienia i nawilżenia skóry, stosowana dla poprawy jej wyglądu, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. Zabieg taki w sposób naturalny pobudza skórę do regeneracji, a także stymuluje przepływ limfy.
Kliniki i gabinety kosmetyczne proponują obecnie cały wachlarz zabiegów, które wymodelują naszą sylwetkę. Warto wybrać tylko sprawdzone, a także poczytać, jakie zabiegi oferują, wpisując w wyszukiwarkę nazwę wybranej klinki np. „Dermatolog - Klinika Murano”.
Pokaż wszystkie artykuły tego autora
Nie masz konta? Zaloguj się, aby pisać swoje własne artykuły.